طب ائمه هداة اثنی عشر

Font Size

Screen

Profile

Layout

Direction

Menu Style

Cpanel

مقالات

left direction
right direction

لرگ

  • مشاهده در قالب PDF

من «درخت لرگ» هستم

فارسى من «لرگ » است به من لارگالارگى مى‌گویند، در رودبار به  من كوچى و كوج - در آستارا موتالى و در سیاهكل كوهول مى‌گویند. در تمام جنگلهاى شمال ایران بطور خودرو مى روید و به آن لرخ و دله كوچى مى‌گویند، در مازندران گیلان قامت درخت من به بیست متر مى‌رسد...

خواص درخت لرگ

من منافع بسیار دارم ، ولى بدون تجویز پزشك نباید از من استفاده كرد. له شده برگهاى درخت من كچلى و امراض جلدى را از بین مى برد، و تومورهاى سرطانى را كوچك كرده و از پیشترفت سرطان مخصوصا سرطان حنجره جلوگیرى مى كند. پزشكان و داروسازان نباید از منافع سرشار من در معالجه سرطان غافل شوند. جوشانده برگهاى من از رشد سلولهاى سرطانى جلوگیرى مى نماید. عصاره برگ من اثر معجزه آسا در جلوگیرى از رشد تومورهاى سرطانى دارد. خوردن مقدار كمى از آن كرمهاى گرد روده را مى كشد. به موسسات علمى كه در راه معالجه سرطان مطالعه و تحقیق مى كنند، بگویید كه هر چه زودتر دست به كار شده و با طرق علمى از برگ و میوه من بهره بردارى نمایند. هر وقت از داروهاى دیگر جهت امراض ‍ قارچى پوست استفاده نكردید، به سراغ من بیایید، من شما را درمان خواهم نمود.

مبتلایان به سرطان با تجویز پزشك معالج خود مى توانند از جوشانده برگ و میوه هاى من همراه با داروهاى قابض استفاده كرده ، دم كرده برگ من درمان مرض قند است .

منبع: زبان خوراكيها- دكتر غياث‌الدين جزايري

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

1137امروزmod_vvisit_counter
873دیروزmod_vvisit_counter
2010این هفتهmod_vvisit_counter
5700هفته گذشتهmod_vvisit_counter
24385این ماهmod_vvisit_counter
28772ماه گذشتهmod_vvisit_counter
753360کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

امروز: 02 آذر 1393

آرشیو مطالب

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای مطالب سایت چیست؟


نتایج